Šokiruojančios detalės apie šimtatūkstantinį reketą: vyras buvo pagrobtas ir išvežtas?

Grįžti į straipsnį

Sakoma,

Sakoma, portretas
kaip uzdirbai - taip ir isleisi! Ir nera cia ko kistis i tokiu santykius!

Visa tai daro atmatos

Visa tai daro atmatos portretas
Kurios turi stogus teismuose ir kitose grandyse??

.

. portretas
Tokie įvykiai šiaip sau nevyksta, arba įsiskolinęs nonori skolų gražint ir ruošiasi gyvenimą baigt pamautas ant kuolo, arba rinkos nepasidalina narkodileriai. Bet kokiu atveju teisėsauga privalėtų pirmiausia išsiaiškinti ką tas pagrobtasis prisidirbęs, ir nei skolininkų, nei narkodilerių ginti ir saugoti neturėtų, tai visuomenės parazitai, jiems išdvėsus visiems gyventi būtų saugiau ir lengviau.

Vagiu

Vagiu portretas
Razborkes

Jonas

Jonas portretas
Afferistus reikia sodinti ant kuolo. Pinigų,kad ir teismas priteis ,nesusigrąžinsi. Bandysi reketuoti-pats tūpsi į kaliūzę. Pažadų ir milijardinių tikrove nebepaversi. O pasodinus ant kuolo pagal visas viduramžių tradicijas , tikrai žinotum kad skola grąžinta.

Idomiausia,

Idomiausia, portretas
kad nieko nedomina,o ka gi tokio "supersaziningo" veikia "nukentejusysis",kad susilaukia tokiu "sveciu" ir kalbama apie tokias sumas!? Juk ne juodas darbas tokias duoda! Va,raso,Pelednagiuose i kiema imesta net keletas sprogmenu - iesko itariamojo. O pasidometi,kaip nukentejes tam itariamajam pa6iko - niekas nesiteiks! O juk tai - raktas i nusikaltimu ir aferu pasauli! Nes nieko niekur is niekur nieko nevyksta! O gal yra tikinciu,kad cigonai zudo "del automobilio",kuri dar ir numeta pakeleje!?

Aha,

Aha, portretas
pagrobtas,isveztas,parveztas - ir net nezino,uz ka ta ekskursija!? Baikit!

Erikas

Erikas portretas
Kol , teisiesauga žiuri pro pirštus tol nieko cia ir nebus . Sugriežtintų bausmes taip nebutu . Dabar ne 90s metai. Bet toks vaizdas kad gryzta i reketo laikus . Griežtas bausmes darytu viskas susitvarkytų.

Reketui ne!

Reketui ne! portretas
Kai pro pirštus žiūrima į turto prievartavimo latentines formas, reketas grįžta žiauriausiais būdais.

mada gryzo?

mada gryzo? portretas
Klaustukininkai, abejojama tekstu kad klaustukas pavadinime??

Galerijos

Daugiau straipsnių