Sulaukta pasiūlymų dėl NT apmokestinimo: Seimą projektas turėtų pasiekti rudens sesijoje

Grįžti į straipsnį

444

444 portretas
Kažko nesuprastau matosi kad ten MARGARINAS !

pensininkė

pensininkė portretas
iš apmokestintų pajamų įsigijau būstą ir dar turiu mokėti turto mokestį, niekaip nesuprantu to mokesčio kodėl aš jį turiu mokėti juk jis mano tai kam aš skolinga ar kad turto turiu , matyt reikia būti beturčiu nieko nemokėsiu ir dar valstybė duos pašalpą kad nieko neturiu ir pamaitins vargšų valgykloje ir rūbų gausiu nemokamai , štai tikra laisvė, nieko nereikia turėti ir bus gerai

Kažko nesuprastau

Kažko nesuprastau portretas
Tai kad aš moku NT mokestį, kas metus, koks dar NT mokestis, už lauko tualetą? Už žemę moku, nuo jos nustatytos savivaldybėje mokesčių procentų tam tikrų, už šiukšles moku, savivaldybė nustatytų mokesčių, kur beje parašyta kad už šiukšles moku nuo kvadrato kainos, tai čia ne NT mokestis? Juk jei superstiems valdininkams savivaldybėje reikia pinigų toliau vogti, tai gali pasidaryti už šiukšles didesnį mokestį nes jis nuo kv skaičiuojamas ir viskas...kokį čia dviratį Lt valdininkija isradineja? Paspirtuka gal.

Anonimas

Anonimas portretas
pareina TADAS ....Svieta biski gal APLYGINS !

Klpd.

Klpd. portretas
Tokių svarstymų reikia net nepriimti ir juos griežtai blokuoti pačioje jų sumanymo stadijoje - čia aišku kaip dieną, kad valdžiagyviai ciniškai ir nusikalstamai nori papildomai mus visus apiplėšti. Koks gali būti NT apmokestinimas jeigu žmogus jau kelis kart už tą užmokėjo?Koks gali būti VISUOTINIS apmokestinimas kai eiliniam žmogeliui greit nebus už ką maisto nusipirkt(infliacija nesustoja - darbo užmokesčiai ir kt.išmokos nekyla..) Turbūt seimo teisės ir teisėsaugos komitete sėdi įprastiniai įslaptinti - nupirkti kenkėjai jeigu tokie dalykai yra pateikiami kaip ,,nieko tokio"?:D) Čia panašiai kaip su finansais Klaipėdoje - taupoma net vasarinių fontanų vandeniui o senų, niekam nerūpinčių paminklų vertimui išmetama 18 000Eu. Kada partiniai nusikaltėliai baigs siautėt ir moraliai prievartaut Lietuvos visuomenę?Žmonės, atsiminkit ką jie dabar daro kai eisit po metų-kitų balsuot !O balsuot privalo kiekvienas.Kitaip šitas š u das tik stiprės..

Anonimas

Anonimas portretas
nuo 2025 !! kad DAR DAUGIAU PRISIVOGTU !!! ? reiketu nuo 2023 !!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
visakas cia OK

jonas

jonas portretas
Dar po 10000 Eur is kiekvieno gyventojo kol jis gyvena isspausti ,Gyvunai ir Kiaules

jo

jo portretas
Tai ka tipa is valstybes perku buta iseina ?? Papildomai??? :))) Debilai

Anonimas

Anonimas portretas
nieko nebus su tuo perregistravimu . po ivedimo turetu tie AUKSO gabalai pradeti TIRPTI !!!!

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
O jei viska perregistruoti po 1eu, nors tikroji verte ir milijonine?

Petras

Petras portretas
Pasižiūrėkit į ekonominę situaciją, ji dabar - katastrofinė. Įvesti mokestį, kuris bus 2025 m. tarsi bandymas užbėgti įvykiams už akių ir prisidėti ministrui kabinetui pliusuką. Ir išvis čia su tais mokesčiai reikia pradėti aiškinti su Europos žmogaus teisių teismu. O tai susimoki už viską, dar prieš įsigyjant būstą, moki kasmėnesinius mokesčius ir mokėsi dar kasmetinius. O jie dar sako, kad būsto įperkamumas ganėtinai žemas LIETUVOJE. Jaunam žmogui, jį išlaikyti su VDU užmokesčiu, tuojau bus iššūkis.

Anonimas

Anonimas portretas
tada AUKSO gabalai pradetu pigti DDDDD
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių