Nepersirašiusiems sutarčių elektra gali gerokai brangti: pasidalijo naudingais patarimais

Grįžti į straipsnį

pabegt is po elektriku aferistu

pabegt is po elektriku aferistu  portretas
sutarciu ir abonementu neimanoma....a juk galymybe tai yra. ismanus skaikliukai ant tiek ismanus ka gudresni uz tuos kompus kur nassa i menuli leido...a juolab kad ir sim korteles yra viduje...a juk sunku musu bibiloidam aferiugoms elektrikams prijung vis tai prie banko...tiesiog neimanoma misjia... sunaudojai 2kw ir s taves atskaiciavo uz du... baigesi pinigeliai korteleje ir tave atjungia... as nesneku apie tai kad elektros galima kaip sieno, malku , dizelio i prieki nusipirkt , sumoki uz 1000kw ir naudojies.... bet nusu elektrikams smegenu ner jie gi debila reketyra... a paskuj stebisi kodel is lietuvos gyventojai bega, kodel skamdinas kodel masinomis girti uzsimusineja - 1 vietoj elektrikai jobani kalti

Anonimas

Anonimas portretas
bus per brangu ir as tiesiog nebesinaudosiu....kirvuku skaikliukuj zax... ir vsio...ir skambinu kad elektra dingo... a jeigu skaikliuko ner... tai ir abonementu ner... saules kolektorius pasistatau baterijas ir dizelini generatoriu.... baltarusisko dyz uzsiperku visai ziemai a jus galvokit....ir skubiai a tai gausit toliau tik 1 lanzbergo suda rukykit...

Blin

Blin portretas
O kokią sutartį reikia pasirašyti, kad man skaitiklį atgal į namą grąžintų? Kai iškėlė į gatvę nesiklausę, tai ne tik bet kokiu oru reik valkiotis rodmenų tikrint, bet ir už dvidešimt metrų nuo namo iki skaitiklio elektros tiekėjai neatsako, jei kas vagia elektrą - mano problema! Dar laimė, kad pavyko šiaip taip išsiryškint, kai iškeltas į gatvę "modernus" skaitiklis pradėjo kilovatvalandes tūkstančiais per parą sukt...

Adresas

Adresas portretas
"Respublika": Elektros tiekėjais domėsis prokuratūra. „Internete sukurta peticija dėl neteisėtų elektros energijos tiekėjų veiksmų ir jų patraukimo baudžiamojon atsakomybėn, kurią jau pasirašė daugiau kaip 4 500 gyventojų." Peticijos autorius M. Velička, "Dėl neteisėtų elektros energijos tiekėjų veiksmų ir jų patraukimo atsakomybėn". Adresų eilutėje rašykit PETICIJOS TAŠKAS LT.

Peticiją pasirašykim

Peticiją pasirašykim portretas
Elektra - STRATEGINĖ paslauga, ir už ją TURI ATSAKYTI VYRIAUSYBĖ. (Net jei sugalvoto ją su draugais prichvatizuoti.) Kiek valstybėje yra piliečių/vartotojų, turinčių atitinkamą išsilavinimą ir išmanančių tiek elektros tiekimo subtilybes, tiek sutarčių gudrybes? O kiek yra sunkiomis ligomis sergančių, katrie neturi pinigų advokatui, kurs už juos atrinktų labiausiai tinkamą tiekėją, kad už elektrą sumokėjus, dar ir vaistams liktų (juk LK tik mažytę dalį vaistų ir tyrimų apmoka!) O vyriausybė to nesupranta? Tai nėra ko užimti tų postų, apie darbą kuriuose nieko neišmanai. Gugle susiraskite peticiją "Prieš elektros tiekėjus". Nežinau, ar tai ta pati, apie kurią rašo "Respublika" (šitą parengė advokatas). Bet net jei jos ten 2 ar 3, tai kad ir visas jas galima pasirašyti .

>>>TAI KODĖL

>>>TAI KODĖL portretas
visiškai teisingai pastebėjote ..........kainas " užkrauna " reguliuotis ir sudarinėti sutartis priverstinai gyventojams. Gaunasi tokia maišalynė ,kad nebesuprantame kada ir kaip ir su kuo sudarinėti sutartis?. Sudariau sutartį su IGNITIS , tai turėtų Ignitis ir reguliuoti kainas pagal esančias kainas ,tarifus mažinti. Atidėjo sutarties pasirašymą ,kurie sunaudoja mažiausiai elektros. Tarifas buvo O,167 ,neaišku kodėl staiga po atdėjimo pakėlė kainą iki O,28 ct/. Kaip pvz; turėjau mokėti 33,90 , buvau priversta sumokėti 48,72 E. Patys atidėjo sutarties pasirašymą , patys staiga kainą pakėlė ,Tai turėjo ir kaina su atidėjimu sutarties pasirašymo pasilikti buvusi... Jie patys ten nebežino ---ką veikia , tik gyventojus trikdo ir melžia gyventojus kiek begali. Kad tik prisipildyti kišenes...ne visi žmonės suspėja šokti pagal jų muziką ,o tai matomai jiems į naudą.

ignitis,-birza planas

ignitis,-birza planas portretas
pirmus 3 men buvo stresas ,dabar ima juokas

TAI KODĖL

TAI KODĖL portretas
PATYS TIEKĖJAI TIESIOG NESUMAŽINA KAINAS .,BET VĖ REIKIA NESUPRANTAMAIS BŪDAIS KAŽKĄ DARYTI.

manau

manau portretas
Kažkoks IDIOTIZMAS jie sau tom savo sutartimis kaip durnius su durelimis, nebežino kaip tyčiotis iš žmonių, velniop tokią elektros pardavimo sistemą.

...

... portretas
Naikint sita nesamone!

ukio

ukio portretas
vienetai ant kiek yra buki ,jog pirmi nuleke pasirasyt kokiu tai sutarciu su privaciais perekupais ,jus pratina prie pilnos Jusu priklausomybes jiems .

kreivy

kreivy portretas
daryk ka nors,o ne sedek toj savo ministerijoj,kaip turgaus bobute..?

čiulpkit bybi energetininkai

čiulpkit bybi energetininkai portretas
vistiek jus apipisim po kiek laiko

To jokiu

To jokiu portretas
Nepezek nesamoniu. Prancuzija turi brangiausia energija europoje. Ir niekas is ju neperka.

Anonimui

Anonimui portretas
Kazy, niekas nevercia nieko pasirasyti. Jei nori, gali pats savo energija naudoti, dujas jungtis ar prie tepaliniu lempu gyventi. Kaimietis!

Anonimas

Anonimas portretas
Ieško būdu kaip daugiau apgauti žmones.,svolačiai, prie sienos maža būtų.

Kaunas

Kaunas portretas
Pasirašytos ilgalaikės sutartys,kuriose kainos gali būti keičiamos kaip visada.Kainom keičiantys siūsdavo žinutės ,nuo kada keisis kainos ,štai ir viskas.Žaisti niekas nesiruoše ir nėra kada.,taip yra kitose šalyse.

Jokiu

Jokiu portretas
sutarciu su banditais ir naikinti plesikavima! Energetika - Valstybes o ne spekuliantu reikalas! Prancuzijoje stai valstybine ir ka? Ar jie blogiau gyvena!? Dar ir Vokietija energija aprupina!

Galerijos

Daugiau straipsnių