Apie naujas taisykles paspirtukininkams: tegul kraujas liejasi laisvai

Grįžti į straipsnį

balaganui

balaganui portretas
nulipk nuo dviračio pėsčiųjų perėjoje ir važiuok dviračiu taku o ne šalia jo kaip mėgsta nemažai dviratastų

balaganas

balaganas portretas
pirmiau švieskit tuos žmones kad nevaikščiotu dviratininku takais. O tai jie atsilikėliai nesupranta kur pėsčiuju takas ,o kur dviratininku takas. Vokietijoje tik bepročiai ir lietuviai vaikšto dviračiu takais nes geriausiu atveju būsi tik aprėktas.

to kauniečiai- kaunietė

to kauniečiai- kaunietė portretas
Tai kraustytis i kaima, ir neaiškink kitiems, su kuo jiems vazineti, ar kaip vaikscioti. Visi zino ir daro, kaip jiems geriau, bet atsiranda visokiu 'geriau išmanančiu, kaip gyventi'. Greit visai laisvių neliks- tik tuo vaziuoti, tik tą pirkti, ir tt. Ir dar tokie ale zalieji aiškina.. tu kai bezdi labiau ora gadini, nei as su savo masina

Mantas

Mantas portretas
Nera jokios tvarkos ir kontroles paspirtukininkams. Nustatykit paspirtuku parkavimo vietas, isspresit netvarkingo parkavimo klausima. Neturint A arba B kategirijos pazymejimo arba spec. Pazymejimo del eismo ismanymo drausti vaziuoti paspirtuku, ispresit nekulturingo ir huliganisko vairavimo klausima. Profilaktiskai skirtingose vietose pastatykite eismo kontrolieriu ar policininka, uz eismo pazeidimu taikykite administracines baudas. Klausimas issprestas. Paspirtuku perkelima i vaziuojama dali didmiestyje laikau idijotisku sprendimu.

Žiūrėkime optimistiškai!

Žiūrėkime optimistiškai! portretas
Kuo daugiau tų paspirtukininkų nutrenks gatvėje automobiliai, o daužys juos kaip kėglius, nes jie nesilaiko JOKIŲ saugaus eismo arba elgesio taisyklių, tuo saugiau bus pėstiesiems ant šaligatvių!

Rūta

Rūta portretas
Pėstieji jau neturi jokių teisių. Viskas tik dviračių ir paspirtukų patogumui. Ar kiekvienas pėstysis turės tapti Karlsonu ir skraidyti, kad apsaugotų savo sveikatą ir gyvybę?

Paspirtukinkmai oer perejas vaziuoja

Paspirtukinkmai oer perejas vaziuoja portretas
Skirti baudas 500 euru uz perejos pervaziavima. Nekaltinu vairuotoju visai.

kauniečiai

kauniečiai portretas
Kaune reikia uždrausti nuosavų automobilių važinėjimą. Visi gali važinėti visuomeniniu transportu, dviračiais , paspirtukais. Nėra ko gadinti ora savo smirdančiais automobiliais, kad net nelieka vietos nei paspirtukams nei dviračiams.

Nepavydekit

Nepavydekit portretas
Vasara imkit paspirtukus ir važinekit! Tai ne tik pauglių pramoga, bet ir susisiekimo priemonė. Man 60 metų ir aš važineju, sutinku senyvo amžiaus žmonių vis daugiau.

-KOKS KVAILYS SUGALVOJO NUOMUOJAMUS PASPIRTUKUS ???

-KOKS KVAILYS SUGALVOJO NUOMUOJAMUS PASPIRTUKUS ???   portretas
ogi verslo liūtai ir tigrės...gerbiami verslo lyderiai

kaip socdem taip ir dunduk - vienas skelbė karą keliuose

kaip socdem taip ir dunduk - vienas skelbė karą keliuose portretas
o kitas - prabilo apie kraujo praliejimą - kremliniai socdemai ištroškę karo ir kraujo, jokios net užuominos apie taiką ....

Anonimas

Anonimas portretas
-KOKS KVAILYS SUGALVOJO NUOMUOJAMUS PASPIRTUKUS ???

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Jie palieka paspirtukus PASTATYTUS SKERSAI , PER VIDURĮ PĖSČIŪJŲ TAKO - I Š G A M O S .

Na

Na portretas
Na, viskas gerai, tik reikia vadinti daiktus tikraisiais vardais - paspirtukas, tai ne motorinė transporto priemonė, o judanti pasispiriant viena koja. Na, o tos motorinės lakstymo priemonės tikrai nėra paspirtukai. Tai ir tvarka aiški- va tie vaikiški, kur pasispiria viena koja- važiuoja šaligatviais, o motorinės transporto priemonės važiuoja gatve, kaip ir parašyta taisyklėse. Šaligatviai skirti pėstiesiems. Kas dar valdžiukei neaišku?

busistas

busistas portretas
kad motociklistai jau tampa paspirtukininkais,manęs vos nenunešė autobusų apsisukimo aikštelėj prie geležinkelio stoties nors aikštelė skirta autobusams

kaunietis

kaunietis portretas
Bagdonai, jeigu nezinai, tai nekisk vilniaus kaip pavyzdzio, nes daug seniau palangos basanaviciaus g.buvo uzdraustas judejimo chaosas viisokiu minamu dviraciu, triraciu, keturraciu priemoniu ir elektriniai dviraciai ir mopedai, kai praktiskai elektriniu paspirtuku dar nebuvo

pradziai

pradziai  portretas
reikeju ju nepiarinti ir nepropaguot kaip nuostabiausios alternatyvos tradiciniam transportui, pasaulio gelbetojai bl...atsirado. dabar, kai tukstancius zmoniu ant ju uzlaipinot, reikia draust pradet? ar turi kazkas blaivaus proto sitoj valstybej? gal tas pats sabatauskas atsakomybe prisiims, kai paauglius su paspirtukais gatvese masinos prades traiskyt?

Paradoksas

Paradoksas portretas
Kai paspirtukininkas nuneša kokį šaligatviu einantį penkiametį, jog šis net atsiduria komoje - tai čia nieko tokio. Svarbu jam viskas gerai. Bet kai dabar teks važiuoti gatve, kur jis pats bus nuneštas, ir neaišku ar dar kada atsikels - tai putos drimba pro žabtus.

ka daryt?

ka daryt? portretas
pries metus pridaviau masina i lauza kad nusipirkciau paspirtuka ir gyvenciau ekologiskai , tai ka man vel duminati lauza pirkt kad galeciau is tasko a pasiekt taska b? tai nereikejo aiskint kad paspirtukai ekologija, reikejo sakyt kad kaip vazineji gamta tersdamas su trantu taip ir toliau vazinek. Kada nuties tiek dviraciu taku kad bus imanoma kur reikia nuvaziuot? po 1000 metu?

piensininkas alhaimeris

piensininkas alhaimeris portretas
paspirtukininkai atsasalinkit man

Anonimas

Anonimas portretas
Liaudis su tuo sutinka kad kraujas lietusi laisvai ir dar prideda kad kartu gausiai ir laisvai lietusi narkotikai, alkocholis .... ir vafliai is pedalu subiniu.

Senukas

Senukas portretas
Daug pagelbetu jei duotu signala artedami kaip yra Vokietijoj

to>anonimui.

to>anonimui. portretas
pirmyn,traiškysime kaip buvusi tarakonus.Bus smagu.

Valdant krabui,

Valdant krabui, portretas
betvarkė - miesto pūlinys.

PROBLEMOS SPRENDIMAS

PROBLEMOS SPRENDIMAS portretas
KADANGI VALDŽIASNUKIAI NORI UŽDRAUSTI PASPIRTUKUS TEGUL; JIE JUOS PAS MUS SUPERKA SUMOKANT PILNĄ JŲ KAINĄ.....KITAIP BYLINĖSIMES TEISMUOSE....PASPIRTUKAS KAINUOJA NUO 1000 IKI 5000 EURŲ PRIKLAUSOMAI NUO MODELIO.....

vairuotojas.....

vairuotojas..... portretas
....kokie čia paspirtukai, jei ši transporto priemonė yra varoma elektros variklio pagalba, tai ne paspirtukas, o elektrodviratis sutvėrimas. Paspirtukas, kai vairuojantis šia transporto priemonę pasispiria su koja tam, kad ši transporto priemonė pajudėtų. O dabar, akumuliatoriaus energija paverčiama į sukimo momentą, ir dar su atitinkama galia. Tai vos ne motociklas, o ribojimai minimalūs, atsibuskite ponai seimūnai, imkitės kuo grieščiausių priemonių šiems vadeliotojams, kol vieni kitiems galutinai kaulus nesulaužė.

Turetu buti

Turetu buti portretas
naturali atranka! Vairuotojai - tik dideli ponai,kaip smetonlaikiu. O visi likusieji - vikrus arba negyvi!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Žmogus važinėjo į darbą automobiliu,automobilis buvo senas,todėl nusprendė automobilį utilizuoti,ir įsigyti paspirtuką. Žmogus toliau važinėjo į darbą el.paspirtuku,važinėjo,džiaugėsi ekologija,grynu oru.Staiga viena rytą tik pyst ir atsiranda ženklas,kuris draudžia paspirtukams įvažiuoti į tą gatvę,kurioje randasi jo darbovietė.Stovi žmogelis prie ženklo,alkūnes graužiasi,lieja ašaras,o pro šalį važiuoja kolega su 1985 bulka,dyzeline. Bulka ne paspirtukas,su bulka visur galima važiuoti !

jei privati imone paspirtukus gali

jei privati imone paspirtukus gali portretas
parkuoti kur ju sirdeles geidzia tai kodel kavines stalu su kedem negali statyti ten kur nori be jokio mokescio.

Anonimas

Anonimas portretas
jei išvarysit į gatvių važiuojamąją dalį specialiai stabdysim ir visaip trukdysim eismui...

Anonimas

Anonimas portretas
SUSIKIŠKIT SAVOP TAISYKLES Į UŽPAKALĮ...VAŽINĖJOME, VAŽINĖSIM IR DEDAM ANT JŪSŲ ZAKONŲ LYTINĮ ORGANĄ....

Anonimas

Anonimas portretas
PROBLEMA NE PASPITUKUOSE o tai kad PASPIRTUKŲ NUOMUOTOJAMS DZIN kas važinės jų transportu..tikslas viens NULUPTI PINIGŲ...Jei paspirtukai būtų tik nuosavi tokios problemos nebūtų...

Kęstučio

Kęstučio portretas
Gatvėje,dviračių takais neteko matyti važiuojančių nei dviratininkų,nei tipo,,paspirtukininkų,,debilai iš savivaldybės,prieš siauri dali gatves,įsijunkite makaules,arba uždarykite Laisvės alėjoje siautėti

Kaunas

Kaunas portretas
Miesto ribose turėtų būti neleista važiuoti paspirtukais.Kaimuose,soduose gali važiuoti jais.Kur didelis žmonių judėjimas , mašinų ,turi būti uždraustas paspirtukų judejimas.

Vyti iš Laisvės al.

Vyti iš Laisvės al.  portretas
visus t,y paspirtukininkus ir dviratininkus.

Dviratis yra daug saugiau

Dviratis yra daug saugiau portretas
Už paspirtuką. Yra ir nedidelių sulankstomų. Ir dar minti dviratį yra labai gera gydomoji priemonė esant kelio sąnario artrozei. Kas daugeliui žmonių yra aktualu. Be to dabar yra įvairių papildomų įrengimų, kad dviračiu vežti krovinius, vaikus, saugotis nuo lietaus. Ir dviratininkus vairuotojai mato geriau nei paspirtukininkus. Žmonės vis labiau tunka, serga diabetu, bet nors kažkiek pajudėti bijo. Mano anyta iki 85 metu dviračiu važinėjo be jokių problemų.

Šrotų

Šrotų portretas
Renesansas. Perku pigiai padėvėtą Auto.

Dainius

Dainius  portretas
parduosiu kitąmet paspirtuką ir varysiu į darbą su automobiliu padėsiu kimšt gatves

piktas

piktas portretas
nu ką po poros metų reiks pirkt dviratį nes jiem jokių taisyklių nėra važiuoji kiek kojos gali nors ir 40km/h

LNK reportažai perspausdinami??

LNK reportažai perspausdinami?? portretas
kd neturi zurnalistu?

Turėtų džiaugtis

Turėtų džiaugtis portretas
Turėtų džiaugtis žmonės, jei kas palieka mašiną ir važiuoja į darbą paspirtuku. Pasižiūrėkite, rytais pilnos gatvės mašinų ir tušti šaligatviai. Nekalbu apie tas vietas, kur šaligatviuose daug pėsčiųjų, ten užtektų sulėtinti greitį.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Kai pradės lietis kraujas , gal tada chuliganai susimastys , EISMO taisyklėse yra išsireiškimas ''MOTORINĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS'' paspirtukai irgi varomi M O T O R O , MAN VISKAS AIŠKU , KUR TURI JIE VAŽIUOTI IR KAIP .

klynabirbių

klynabirbių  portretas
Hondos naktimis staugs Mindaugo pr.

Pirmyn

Pirmyn portretas
Kaune daug dviračių takų ir dar irenginėjami nauji, puiku. Visi būrbantys imkit paspirtukus ir važiuokit pamatysit kaip smagu. Vis dažniau sutinku važiuojant paspirtukais ir senyvo anžiaus žmonių, puiku!

jo

jo portretas
Ma, arba reikės emigruoti iš šitos kvailų valdomos šalies, arba imtis iniciatyvos - eiti seiman ir normaliai sutvarkyti tas tvarkas - pvz., padidinti greitį iki 30-35 km/h, nes dabar kvailai gaunasi paspirtukai važiuos 20 km/h, o paprasti dviračiai 40-50 km/h. Ir įdomiausia, kad dauguma tų ale pakeitimų ir dabar galioja, tik vietoj vieno kelio ženklo reikės gaminti kelis. Va taip ir gaunasi, kai valdžioje visiškai nekompetetingi, o dažnas dar ir vagis...

Galerijos

Daugiau straipsnių