Penktadienis – kamšačių diena: kelios avarijos sutrikdė eismą pagrindinėse Klaipėdos gatvėse

Grįžti į straipsnį

na

na portretas
as gyvenu centre tai tu kamsciu net nesu mates.pas mus trys gatves tik kitos tik gatveles.gal ir yra kamciai tai prie baltijos ziedo ir jaku,o siaip mieste visi kamsciai 10minuciu ir tai tik ryte kai uzmiescio gyventojai vaziuoja i darbus,ir vakare kai varo namo.po 19val miestas isvis tuscias.nematet kamsciu kaune ar vilniuj.

Irutei

Irutei portretas
tai tu neskaityk jai nesupranti,abejoju ar isvis vairuoji automobili,tai tau ta tema neaktuali.

irute

irute portretas
Klaipedieciui,gal gali savo mintis isreikst lietuviskai

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Pas mus žmoniu mentalitetas liked nuo ruzzo todel taip ir vyksta.pvz.Airijoi jie kaifuoja nuo to kad praleis ileis žmogu iš šalutinio ir už tai vienas kita liuksais nudalina.o pas mus atvirksciai viskas,visi kaifuoja kas kam uzkiš ar ko neileis,nepraleis,ir tuo pačiu viens kita fakais uzbado. kol Lietuvoi zmones nepageres,kol bent 80% vairuotoju bent biski nepagyvens ir nesidurs su europietišks vairavimo kultura tol ir bus pas mus bordakas.

Romas

Romas portretas
Turkijoje Alanijoje nemačiau nei vieno ženklo “duok kelią”, bet visi automobiliai kažkaip be problemų pravažiuoja sankryžas. Tolerantiškumas, akių kontaktas, pagarba vienas kitam, o ne “aš visada teisus” . O kas butų pas mus, jeigu tokių ženklų nebūtų? Kas gudresnis, tas teisesnis?

Galerijos

Daugiau straipsnių