Pateko į ESO biurokratų pinkles: nieko nelaukė ir atjungė elektrą

Grįžti į straipsnį

Geriausia energetikos

Geriausia energetikos portretas
tiekimo sistema buvo ir bus valstybinė. Be jokiu akcininkų ir kitokių utėlių, kurioms niekad neužteks pinigų kad ir kiek jų turėtų.. Jeigu nebūtų vagiai sugalvoję kad jiems reikia, įstačius savo torpedas į šalies valdymo aukščiausius postus, apvogt kiekvieną Lietuvos pilietį, tai ir šiandien turėtume ankstesnę, visai pigią elektrą ir šildymą ( ne tik su rusu galima buvo susitarti..) Pati Valstybė galėjo modernizuot viską ką reikia. Ji ir dabar tą daro, visiškai neprisidedant garsiesiems ,,liberalizavimo " veikėjams, vadinamiems akcininkais. Jie akcininkai tik pelnui, jokios kitos operacijos sistemoje jų nedomina..Tas pat bus uoste, geležinkeliuos, kur jau komplektuojamas privačių žulikų statytinių valdymas..Gaila kad pas mus nėra jėgos kuri nuneštų nx visus tuos sudus ir neleistų tokio netikusio valdymo, įstatymų ir tolesnio Lietuvos išmontavimo

LT mafija

LT mafija portretas
,,ant bangos,,Ignitis iš neviešinamo tiekėjo užpirko metams dujų po 125 euro,kai kaina dabar-25. minister Kreivys-,,džiaukitės,kad ne po 130 ar 300,,

Timpa

Timpa portretas
Barui atjungė elektrą? Ir gerai. Matyt per daug triukšmavo. Tuos barus reikia grūsti į miesto pakraščius. Lai ten staugia.

KODĖL

KODĖL portretas
NEBAUDŽIA VARTOJANČIŲ NECENZŪRINĘ LEKSIKĄ ANONIMŲ???

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai padare. Nereikia issipi.s.ineti.

Marija Sabaliauskiene

Marija Sabaliauskiene portretas
Jie apgailestauja,žmogiškas nesusipratimas,žmogiška klaida!Nuvalkiotos frazės ! Kiaulės! Kodėl žmogus kai pavėluoja sumokėt tas netinka? Jie net neatsiprašo kartais,jiems viskas leista!

Juozas

Juozas portretas
Pajungimui reikia 2 dienų. Tai yra visiška nesąmonė, 2 dienų terminas nurodytas ESO vidaus tvarkose pagal, kurias ESO atsiskaito Vert-ui, o atstatyti elektros energijos tiekimą tokiame objekte, kuris buvo atjungtas reikia laiko: atvykti iki jo ir atlikti elementarų kelių laidų prijungimą tai plius minus 20 min. Tai, kad tiek tempė buvo ESO "pamoka" verslininkui. Visi pokalbiai ESO yra įrašomi ir jei tikrai buvo ESO darbuotojo/os pasakyta kita elektros tiekimo nutraukimo data jokio pajungimo mokesčio negalėjo būti, o jei jau paėmė jį galima susigrąžinti.

,,Ignitis,,

,,Ignitis,, portretas
Kreivio ,,chebra,,VĖL SKAIČIUOS ŠIMTA MILIJONINIUS PELNUS-greitu laiku visa Kuršių Nerija nusipirks,paskui visa pajūrį-nėr ko ,,bomžams,,trintis,vaizda elitui gadinti.

skaitytoja

skaitytoja portretas
Reikia priimti įstatymą,kas neteisingai informavo,tas ir padengia nuostolius,ir pasibaigtų tos nesąmonės.

Virš 30metų

Virš 30metų portretas
Tipo einame į Europoje,o kaip sėdėjome Azijoje,taip ir sėdime-tik mafija dabar grobia pagal įstatymus

Keulės

Keulės portretas
Neraliuoti-atjungti-sekundės-pajungti-paros.Seimo,,lopai,,viena po kitos įteisina mafijines-monopolistines struktūras.

Kukas

Kukas portretas
Cia pas ka reiktu kreiptis kad atjungtu elektra? Nes man atsisako atjungineti, o jei nenaudosiu elektros tai sake automatiskai pagal suvartota vidurki saskaita israsines, o jei nemokesiu antstoliais grasina.

Anonimas

Anonimas portretas
ESO yra ne kas kitas, o nevaldomų reketyrų gauja. Jokių kontaktų su jais neverta turėti, o ypač tikėti sutartimi su jais, kur jie suokia apie žemiausias elektros kainas. Von iš namų šiuos gyvates.

Prailgintuvas

Prailgintuvas portretas
Reikėjo prailgintuvą iš „Nuogas“ atsivesti ⚡

nesupratau

nesupratau portretas
tai kaipo cia gaunasi eso padaro zmogiska klaida tai nieko tokio, taigi tik zmogiska klaida, o jei verslininkas del zmogiskos klaidos nesumoka nes laiskas nueina kazkur i spama tai jau blogai. tai kazkaip reikia kad abi puses elgtusi vienodai- jei vienai pusei zmogiskos klaidos atleistinos vadinasi ir kitai turetu tas pat galiot, arba niekam negalioja ir kiekvienas moka uz savo klaidas

Henrikas

Henrikas  portretas
Verslininkas gudrus. Visus pranešimus buvo gaves. Bet nereagavo. Zinojo ir lauke. O kai jau Tai atsitiko, tai tuomet - nekaltas. Ka, net pradelsus menesi, uz elektra reikia moketi?? Nu, tai jau... Nezinojau.

Eso gauja darosi pavojingesne

Eso gauja darosi pavojingesne portretas
Uz teismu,advokatu,ir gydytoju gauju??

ESO- baisus reketininkas

ESO- baisus reketininkas portretas
juk atjungti apsimoka- už prijungimą riebus mokestis.

Faze

Faze portretas
Kai atjungti, tai čia ir dabar, kai pajungti tai lauk malonės.

Ha

Ha  portretas
O prie ko cia eso, jei uz elektra reikia moketi elektros teikejui. Be to cia nuo kada uz neapmokejima elektra atjungineja? Be to elektra ne internetas atjungti nuotoliniu budu neimanoma. FEIKAS?

tai

tai portretas
vien parad oksiniai kgb parazitai monarhu vasalai tiesiog saika satanystu is pacios peklos z

Klausimas

Klausimas  portretas
Ar teisingai nustatyta elektros kaina? Kas tai gali patikrinti? Vartotojai sudaro sutartis, kurios yra vienašališkos ESO ir Igničio naudai. Valstybė mokėjo ir dar moka kompensacijas į privačią kišenę. Elektros tiekėjai neneša jokios atsakomybės.

Komentaras

Komentaras portretas
Jie elgiasi su žmonėmis kaip su vergais. Jeigu galėtų, jie atimtų iš žmogaus viską.Kreiviui ir jo draugeliams niekada nebus gana. Tuo tarpu privačiose valdose elgiasi kaip barbarai , viską išdrasko ir palieka.

Anonimas

Anonimas portretas
Teismai visuomet palaiko valstybes biurokratus.

Aizbergas

Aizbergas  portretas
As vietoj restoranu ta elektrika i teisma paduociau ,ir taskas

Galerijos

Daugiau straipsnių