Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 2 d.)

Astrologinė prognozė liepos 2-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Regis, šiandien jums norėsis šou ir kultūros. Turbūt veršitės į pramoginį renginį, varžybas ar pan. Saikingai užsiimkite tuo, kas jums teikia džiaugsmo, tik venkite rizikos, nes gresia traumos, avarijos.

JAUTIS. Jeigu ilgai dvejosite, ką turite nuveikti, arba blaškysitės tai šen, tai ten, galite likti su be reikalo išeikvota energija. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški aplinkinių atžvilgiu

DVYNIAI. Kažką įdomaus gali pasiūlyti giminaitis ar draugas. Galbūt gausite intriguojamą laišką. Nesinervinkite, jeigu kažkas apkalba jus ar jums artimą žmogų. Tausokite savo ir kitų sveikatą, atsargiai kelyje. Pasisaugokite sukčių.

VĖŽYS. Šiandien lyg ir nestokosite pakankamos gerovės, tačiau vis tiek slėgs vidinis nerimas, nepasitenkinimas šeimos nariais, savimi arba nesaugia bendra situacija. Jei norite sulieknėti, teks tramdyti išaugusį apetitą, ir tai nedžiugins.

LIŪTAS. Tikriausiai jums rūpi kuo smagiau praleisti laisvalaikį. Nepagailėsite pinigų, kad įgyvendintumėte savo ir mylimo žmogaus norus. Galbūt įsigysite tai, kam ilgai taupėte. Nepraraskite saiko, saugokitės sukčių. Atsargiai kelyje, nes gresia problemos.

MERGELĖ. Ši diena palankesnė apmąstymams, drybsojimui pliaže nei kokiai nors praktinei veiklai. Nekoks metas ir kelionei, bendravimui su nepažįstamais, neprognozuojamais žmonėmis.

SVARSTYKLĖS. Kai kuriems jūsų planams nepritars artimi žmonės ir tai kels nervinę įtampą. Būtų gerai, jei galėtumėte atitrūkti nuo darbų, problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Verčiau nevartokite svaigalų. Saugokitės traumų.

SKORPIONAS. Norai bus didesni už galimybes, nes tas galimybes gadins priešiški, neprognozuojami asmenys. Jausitės taip, tarsi jie liptų ant kulnų ar remtų prie sienos. Aštriu liežuviu taikliai mėtysite skaudžias strėles oponentams.

ŠAULYS. Šiandien noriai bendrausite, ieškosite bendraminčių. Jūsų būsena rodys, kad esate nusiteikę pasinerti į romantiką arba įsitraukti į dominančią grupinę, kolektyvinę veiklą. Saugokite nuo pavojų vaikus, artimuosius.

OŽIARAGIS. Galite turėti reikalų su finansais, komercija, logistika. Regis, kils šiokių tokių rūpesčių, kurių sprendimą sunkins susikomplikavę santykiai. Susitarti įmanoma, bet tik racionaliuoju būdu, o ne bauginimais ar klasta.

VANDENIS. Turiningi pokalbiai gali padėti dėl kažko apsispręsti. Galite patirti ypatingų patirčių kelionėje. Kita vertus, bus labai nervingų situacijų, didesnių rizikų sveikatai ir piniginei.

ŽUVYS. Galite tikėtis viliojamų pasiūlymų. Kita vertus, smulkios nesėkmės trikdys planus. Galbūt nekaip pasijusite dėl sveikatos sutrikimo arba problemų sukels augintiniai, artimi žmonės.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių