Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 23 d.)

Astrologinė prognozė birželio 23-iajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Dienos metu teks rimtai padirbėti, o vakaras bus gana šeimyniškas, gurmaniškas, netgi smagus, jeigu laiką leisite tarp savų žmonių. Kils noras paklausyti draugiško patarimo.

JAUTIS. Būsite labai jautrūs, emocijos protarpiais užgoš racionalų mąstymą. Visgi artimieji iš jūsų turėtų sulaukti daugiau rūpesčio, dėmesio, dosnumo. Galbūt organizuosite pikniką.

DVYNIAI. Pajusite atsipalaidavimo, asmeninės erdvės poreikį. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas jus vargina. Tik nesugadinkite branginamų santykių dėl menko nesusipratimo. Venkite svaigalų.

VĖŽYS. Regis, savo energija, išradingumu šiandien visur lyderiausite. Gali atsinaujinti nutrūkęs draugystės ryšys arba atsiras tokių galimybių. Draugiški pokalbiai gali padėti geriau susivokti situacijoje.

LIŪTAS. Tikriausiai ši diena bus turininga. Regis, kažkur vyksite, bendrausite su užsienyje esančiais giminaičiais ar kt. Galbūt demonstruosite savo žinias, talentus.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais arba beveik užmirštais senais pažįstamais. Galbūt vyksite kažką aplankyti, pamatyti, „paparčio žiedo“ paieškoti. Džiugins aplinkinių rodomas susidomėjimas.

SVARSTYKLĖS. Diena atrodys gana smagi, kupina pagundų. Siekite darnos bendraudami su antrąja puse, mylimu žmogumi. Galite patirti aistringų akimirkų.

SKORPIONAS. Šis rytas žada dalykinius pokalbius, rimtas pareigas. Popiet situacija darysis jaukesnė, o oponentai – sukalbamesni. Iš jums neabejingų asmenų sulauksite aiškaus palaikymo, o galbūt ir intriguojamo pasiūlymo Joninių vakarui.

ŠAULYS. Nuo pat ryto jusite energijos ir kūrybingumo antplūdį, bus sunku nustygti vietoje. Apskritai, tai nebloga diena pramogoms, jeigu jaučiatės pakankamai sveiki ir nepavargę.

OŽIARAGIS. Rytas gali būti kiek nervingas, bet neilgai. Vakare atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis, pademonstruoti humorą, talentus. Tai atneš džiaugsmo. Nusimato smagus piknikas, atraktyvus renginys.

VANDENIS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir savitvardos. Pasistenkite nenuvilti artimo žmogaus. Jeigu buvote kažką pažadėję, nemėginkite išsisukti.

ŽUVYS. Tikriausiai kils didelis susidomėjimas žiniasklaidos, interneto informacija, reklama. Vakaras tinkamas įdomiai išvykai, viešnagei, susitikimui su giminėmis.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaip grazu

Kaip grazu portretas
ir pe de ras tu nera.

cia prie humoro skilties

cia prie humoro skilties portretas
ot, juokelius skelia kaunas...tiki ne tik i moksla, bet ir i dulkiu debesis...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių