Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 13 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 13-ai, pirmadieniui.

AVINAS. Palankus metas bendravimui su užsieniečiais, renginių, nuotolinių seminarų organizavimui ir pan. Neseniai užmegztos pažintys, diskusijos pasirodys gana vertingos. Galbūt leisitės į kelionę ar jai ruošitės.

JAUTIS. Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais galite susiderėti dėl paskolos termino, sutarties sąlygų ar pan.

DVYNIAI. Regis, negalėsite nustygti vietoje dėl emocijų ar energijos antplūdžio. Santykiuose galite atrasti tai, kas labiau jungia nei skiria. Gana sėkmingai spręsite problemas.

VĖŽYS. Tikėtinas susirūpinimas dėl darbo, sveikatos ar asmeninio įvaizdžio, vertybinių dalykų. Galite pamėginti palenkti savo pusėn abejojančius asmenis. Jeigu turėsite laiko, aptvarkykite savo aplinką.

LIŪTAS. Šiandien tikėtinas įkvėpimas kūrybinei veiklai. Labiau norėsis ir lošti, žaisti, fantazuoti. Regis, išleisite pinigų pirkdami daiktus, kurie gali pagerinti nuotaiką jums arba vaikams. Galbūt kils ūpas sportuoti.

MERGELĖ. Gana sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, tačiau labiausiai rūpės kasdieninės aktualijos, asmeninė erdvė, artimiausi žmonės. Nepageidausite viešumo, oficialių susitikimų.

SVARSTYKLĖS. Miklus bus jūsų liežuvis, todėl tiktų bendrauti, derėtis, reklamuotis, flirtuoti. Gali būti, kad sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar komentaro.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę rūpintis materialine, praktine gyvenimo puse, ieškoti pageidaujamų daiktų, paslaugų. Daug darbo versle reikš neblogą uždarbį, todėl netingėkite.

ŠAULYS. Šiandien jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Galite sukaupti reikiamos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius, gauti naudos iš tarpininkavimo, komercinių operacijų.

OŽIARAGIS. Neliūdėkite, jeigu jaučiate dėmesio stoką iš kitų žmonių. Pamėginkite patys kam nors būti reikalingi. Socialinei veiklai, meninei kūrybai ši diena bus palanki.

VANDENIS. Šiandieniniai susitikimai, pokalbiai gali padėti geriau susivokti situacijoje, pakeisti kai kuriuos planus. Galbūt sudomins draugų pasiūlytas sporto renginys, varžybos, projektas ar pan.

ŽUVYS. Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu ar kvietimu į visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Jeigu prioritetą teikiate šeimai, namams, nebūtinai tuo pasinaudosite. Bet kuriuo atveju, jums neatrodys, kad padarėte geriausią pasirinkimą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

VIKTORAS

VIKTORAS portretas
Labai ira įdomi jūsų tema
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių