Astrologinė prognozė birželio 20–26 d.

AVINAS

Sustiprės jūsų intuicija, labdaringumas. Svarbu nepersitempti, nesivadovauti sąmokslo teorijomis ir nepiktnaudžiauti svaigalais. Jeigu jums svarbūs santykiai yra pašliję, pamėginkite juos atnaujinti. Visgi savaitės vidurys nežada ramybės. Ilgąjį savaitgalį pasižymėsite geru apetitu įvairiomis prasmėmis. Mėgausitės žemiškais malonumais ir gamta.

JAUTIS

Lengvai megsis pažintys, romantiškos intrigos. Regis, gebėsite į viską reaguoti taikiai, vadovautis filosofiniu požiūriu. Savaitės viduryje pristabdysite tempą, nebevarginkite savęs viešumu, kontaktais, darbais. Jeigu jums yra patikėtos paslaptys, nepanaudokite to piktam. Ilgąjį savaitgalį jus maloniai ramins jaukus komfortas, miela draugija, gardus maistas.

DVYNIAI

Stengsitės daugiau pasiekti arba atgauti gerą įvaizdį, ypač profesijos srityje. Parodykite daugiau pagarbos kitiems ir pamažu sulauksite sėkmės. Regis, būsite nusiteikę organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus arba patys būsite visur kviečiami. Artėjant ilgajam savaitgaliui, vis labiau jusite, kad jums reikia atsipalaidavimo, komforto, ramios asmeninės erdvės.

VĖŽYS

Savaitė žada susitikimų su žmonėmis iš toli arba su įžymybėmis, specialistais, teisininkais. Galite susižavėti nauja idėja arba patys kažkam padarysite įspūdį savo kompetencija, kūrybingumu. Regis, teks nemažai triūsti darbe ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais, pasisakyti viešai. Joninės neleis nuobodžiauti. Būsite kviečiami į renginius, draugų piknikus.

LIŪTAS

Skubėsite atsikratyti reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Kažką sėkmingai išsiaiškinsite, susiderėsite. Visgi reikalai, susiję su studijomis ir užsieniu, kels nerimą. Atsargiai kelyje. Ilgasis savaitgalis skatins veikti, pasireikšti arba kažko įsigyti daugiau, nei reikia ar įmanoma. Tai nelabai patiks artimiesiems, turintiems kitokių laisvalaikio planų.

MERGELĖ

Jūsų mintys, idėjos, vertinimai atrodys verti dėmesio. Iš dominančio žmogaus galite tikėtis palankumo ir galbūt net romantiškų pasiūlymų. Deja, nerimo gali kelti reikalai, susiję su pinigais, mokesčiais, skolomis. Galbūt skaičiuosite patirtus nuostolius dėl neatsakingų skolininkų, stringančių atsiskaitymų, verslo problemų. Ilgąjį savaitgalį būsite nusiteikę kelionėms.

SVARSTYKLĖS

Išsijuosę darbuositės ir veikiausiai būsite patenkinti savo veiklos rezultatais. Regis, prasminga ir įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo. Savaitės viduryje ryžtingai konkuruosite ir oponuosite tems, kurie jus užsipuola. Atsargiai su technika, ugnimi, dujomis. Ilgąjį savaitgalį nepersistenkite pirkdami, išlaidaudami.

SKORPIONAS

Jus džiugins flirtai, komplimentai, pasiūlymai, susiję su atostogomis, laisvalaikiu, šou verslu, meile, pramogomis, kūryba, sportu. Būsite nusiteikę griebtis susikaupusių ūkinių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras. Nuo savaitės vidurio gali užgriūti rūpesčiai, susiję su finansais, išlaidomis. Ilgąjį savaitgalį pasistenkite reikšti tik gerus jausmus.

ŠAULYS

Būsite iškalbūs, veiklūs, tačiau dėmesį blaškys šeiminiai rūpesčiai. Savaitės viduryje uoliai stengsitės išspręsti vieną aktualų klausimą, veikiausiai susijusį su vaikais ar mylimu žmogumi, dominančiu projektu arba finansiniais atsiskaitymais. Ilgąjį savaitgalį naudos turėsite tik tiek, kiek esate verti. Jei Joninių naktį pritrūks saiko, jūsų organizmas reikalaus poilsio.

OŽIARAGIS

Galimi geri mokslo rezultatai, įdomios publikacijos, interviu, nauda iš transporto paslaugų, pervežimų. Turbūt aktyviai sieksite meilės objekto dėmesio ir tai seksis. Nuo savaitės vidurio su artimaisiais arba su vienu šeimos nariu santykiai taps įtempti.  Ilgąjį savaitgalį tikėtinas smagus piknikas. Atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis.

VANDENIS

Daug dėmesio skirsite verslui, mokslui, pareigoms ir tai neliks neįvertinta. Galite gauti siuntą iš užsienio arba kažkam siųsti dovanų. Ilgąjį savaitgalį daugiau dėmesio skirkite šeimai, pasvarstykite, ką galite padaryti dėl artimųjų gerovės, tarpusavio supratimo. Regis, širdyje atsiras vietos meilei, romantikai.

ŽUVYS

Su aplinkiniais gana lengvai susitarsite dėl jums svarbių dalykų, informacijos, socialinių paslaugų, bendrų renginių. Regis, nenuvils romantiškas pasimatymas. Visgi galimos kiek per didelės išlaidos arba nevykęs pirkinys, apmaudus nuostolis. Ilgąjį savaitgalį nenustygsite vietoje, trokšite įspūdžių, kelionių, piknikų. Turėtumėte turiningai praleisti laisvalaikį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių